Akcja edukacyjno-profilaktyczna
 "Zdrowie pod lupą - etap 1"  

została zakończona

Akcja edukacyjno-profilaktyczna "Zdrowie pod lupą etap 1" została zakończona.

Do 31 lipca wciąż możesz kupić Pakiet Ogólny i Pakiet Nerki i Wątroba w niższej cenie (99 zł) w naszym e-Sklepie. Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu. W obniżonej cenie 52,50 zł możesz również kupić w e-Sklepie badanie Koronawirus SARS-CoV-2, test immunochromatograficzny, który wykrywa obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, powstających po kontakcie z wirusem. Sprawdź szczegóły naszych akcji profilaktycznych.

UWAGA ! Czas trwania kampanii profilaktycznej "Zdrowie pod lupą" został przedłużony do końca czerwca 2020 roku. Przeczytaj komunikat

Akcja edukacyjno-profilaktyczna "Zdrowie pod lupą"
Kampania profilaktyczna laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA 

 

Wyniki badań laboratoryjnych są obiektywnym wskaźnikiem zdrowia bądź choroby. W dotychczasowych akcjach profilaktycznych zwracaliśmy uwagę, że mogą być one „lustrem” odzwierciedlającym stan naszego zdrowia.  W tegorocznej, wiosennej kampanii pod nazwą „Zdrowie pod lupą” zachęcamy wszystkich do wykonania badań ogólnych: morfologii, glukozy, lipidogramu, CRP, TSH i witaminy D oraz badań ukierunkowanych na ocenę stanu wątroby i nerek. 

W Polsce nawet 4 miliony osób choruje na przewlekłą chorobę nerek.
 

Czy jesteś pewien, że nie jesteś jedną z nich? 
Choroby nerek zaczynają już być nazywane „cichym zabójcą” – mogą przez długi czas rozwijać się bezobjawowo, zaatakować każdego bez względu na wiek, a do 2040 r. będą piątą najczęstszą przyczyną przedwczesnej śmierci.

Brak objawów nie oznacza braku choroby,  pamiętajmy o tym w kontekście badań i innych działań profilaktycznych! Więcej

Czy wiesz, że Twoja wątroba spełnia
500 funkcji?


Wątroba to nasz ludziki super narząd. Pisząc w dużym skrócie o jej roli: bierze udział w trawieniu i przetwarzaniu składników odżywczych, regulacji gospodarki energetycznej, neutralizowaniu toksyn, (zarówno tych powstających w organizmie, jak i dostarczonych z zewnątrz), magazynowaniu m.in. witamin i minerałów, odgrywa rolę w krzepnięciu krwi i odporności. Zwykle daje sobie radę, w czym pomagają jej duże zdolności regeneracyjne. Ma jednak trzech groźnych wrogów: alkohol, nieprawidłowe odżywianie i wirusy... Więcej

pakiety-badan--nerki-watroba.jpg

Bony na Pakiety badań można pobierać do 30 czerwca, a realizować do 31 lipca 2020 roku.  Wyniki badań zawartych na BONIE będą opatrzone automatycznym raportem, dostępnym w serwisie wyniki.diag.pl lub możliwym do odbioru w Punkcie Pobrań. Automatyczny raport będzie dostępny po wykonaniu i zatwierdzeniu wszystkich badań z Pakietu.  

*  Wartość badania została podana na podstawie cennika komercyjnego Regionu Południowego DIAGNOSTYKI. 
Cenniki komercyjne badań mogą różnić się od siebie w zależności od Regionu/Oddziału DIAGNOSTYKI.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
uPacjenta_logo.JPG

​Copyrights 2020 Diagnostyka sp. z o.o. | www.diagnostyka.pl  | Regulamin | e-Sklep uPacjenta.pl |Kontakt |